InfractiuniNews

TAXI COMISION / doi taximetriști au fost bătuti ca în filme, unu este finul omului de afaceri

În urmă cu ceva timp doi taximetriști de la firma Comision au fost bătuți, unu dintre taximetriști este finul omului de afaceri. Comsa Ion, iar cel de-al doilea a mai fost o dată bătut, tot în stația de taxi.

Marius Butoeru, este unul dintre personajele cunoscute de autorități. Prostituție și lovire cu maceta, individul mai avea obiceiul să tragă de minore, posibil din cauza aceasta a luat și bătaie. De această dată vorbim despre o bătaie cu bâte, finu omului de afaceri a primit câteva bâte în cap și peste corp.

Bătăușii locuiesc în cartierul Bosnia, au făcut comandă la un taxi Corola și s-au dus la vânătoare, cinci la număr s-au de jos într-una dintre stații și au inceput cu bâtele pe finu omului de afaceri. Parcă băieții nu au fost destul de antrenați, s-au mai dus în altă stație și l-au mai bătut pe unu. Au avut nevoie de îngrijiri medicale, se vorbește, că au fost bătuți datorită faptului că au refuzat o comandă.

”În data de 08.09.2020, ora 01:07, Poliția Municipiului Petroșani, a fost sesizată prin intermediul SNUAU 112, cu privire la faptul că, pe strada Dealului din municipiul Petroșani, a avut loc un scandal. Polițiștii care s-au deplasat la fața locului, au constatat că, doi bărbați in varsta de 36 si respectiv 38 de ani, ambii conducători de taxi, in urma unui conflict verbal, au fost agresați fizic de către alti doi barbati care se deplasau cu un alt autoturism taxi. În cauză polițiștii au intocmit dosar de cercetare penala pentru săvârșirea infracțiunii de lovirea sau alte violențe”, au precizat reprezentanții IPJ Hunedoara.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *