AncheteNews

Lupu / șeful pazei, înregistrări bombă / AUDIO

În acest material îl veți auzi pe șeful pazei, domnul Lupu, o înregistrare realizată în urmă cu ceva timp, de parcă ar fi prima înregistrare. Burta îl cam da de gol, în acea înregistrare spune că „nu cunoaște ce se întâmplă cu firma de pază, dar susține că lucrurile merg bine”.

Vă dezvălui în premieră, „în urmă cu aproximativ o săptămână un agent s-a ales cu un ochi vânăt”, asta spun martorii. „agentul nu a declarat ce s-a întâmplat deoarece el s-a implicat, dar domnul Lupul spune că este în regulă.

Iar cu privire la Alin Macra, lucrurile sunt simple, „domnul Lupu îi ține apărarea individului din imagine”, asta o relatează unii agenți, se mai arată cu degetul, în acele contracte se vorbește despre (…….) dar să nu îndrăznești să întrebi că te dă afară, „domnul Lupu îi dă afară pe agenți după cum vrea dânsul”, asta susțin unii.

În premieră o nouă dezvăluire, astăzi la coroiești, a fost circ mare, au fost și polițiști situația a scăpată de sub control, despre ce  vorbim domnul Lupu, păi situația a scăpat de sub control de mult. Dumneavoastră visați doar bani, dativa demisia că până la crăciun nu veți mai ajunge (…..).

Vă lăsăm să ascultați ce spune Lupul, pe parcursul anchetei vom reveni, agenților nu li se plătesc sporurile. Parcă aș mai spune câte ceva, în continuare situația pare tensionată, viața unor agenți este pusă în pericol.

AUDIO

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *