CancanNews

Afiliat la firma Corola

Un taximetrist „căpos” face reguli și nu respectă ce spun cei de la Primărie, „în nenumărate rânduri ma refuzat pe mine, cred ca are ceva personal cu mine”, un băiat din Colonie deține două taxiuri. I-ar pe unul dintre ele lucrează un neam de-al lui. Ce zice juristul Primăriei, fondatorul firmei Corola. Sub numele de Stroie, a dat ordin taximetriștilor, să refuze comenzile ?

Să înțeleg că juristul primăriei Petrila, fondatorul firmei Corola, se învârte în combinații necurate. „În această seară am vrut să mă duc acasă cu un taxiu, dar ma refuzat, nu cunosc motivele”, ar trebui să îmi răspundă public, de ce nu înțelegeți, că acele autorizații nu sunt date la comenzi. Și sunt date la numărul de populație.

Băieții lucrează la camera 25, din Primăria Municipiului Petroșani, de ce bat pasul pe loc și nu ia măsuri, toți fac măgării „Le place băieților să apară pe la ziar, să se vorbească câte ceva despre activitatea lor”. Ce va spune primarul ? Oare ăștia își fac datoria ? În curând veți afla a cui este taxiul și cu ce se ocupă individul. „Mai mulți cetățeni s-au plâns de acești taximetriști”

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *